Het Bestuur

Voorzitter


T. Bork
Tel: 0528-264744
voorzitter@vtvonsdomein.nl

Penningmeester


D. Ruijne
Tel: 0528-271799
penningmeester@vtvonsdomein.nl

Secretaris


C. Vos
secretaris@vtvonsdomein.nl

Lid


J. Bijl

Complexbestuurder “de Weide”


R. Hoveling
deweide@vtvonsdomein.nl

Complexbestuurder “Krakeel”


G. van Dalsem
krakeel@vtvonsdomein.nl



Ledenadministratie


D. Ruijne
Tel: 0528-271799
ledenadministratie@vtvonsdomein.nl



Redactie


D. Ruijne
redactie@vtvonsdomein.nl

Website


R.A. Kolkman
webmaster@vtvonsdomein.nl

Volkstuinvereniging Ons domein Hoogeveen, Volkstuin Hoogeveen, Volkstuinvereniging Hoogeveen, moestuin Hoogeveen, tuinieren Hoogeveen, tuintje huren Hoogeveen, tuin huren Hoogeveen, groenten vebouwen, fruit telen, Volkstuinencomplex Hoogeveen, locatie de weide, locatie krakeel, complex de weide, complex krakeel